قانون جذب

چرا قانون جذب عمل نمی کند ؟ مهم ترین بخش قانون جذب سبک زندگی

با سلام به همه دوستان و همران عزیز

در این مقاله قصد دارم یک موضوع مهم رو برای شما عزیزان باز کنم .نکته که ضعف خیلی هامون هم در درک و فهم قانون جذب و تغییر به استفاده از قانون جذبه .
اگه شما در حال مطالعه این مقاله هستید قطعا با قانون جذب آشنایی دارید و یک سوال مهم توی ذهنتون هست که چرا قانون جذب عمل نمی کنه؟

استفاده از تلاش و تخصص یا قانون جذب ؟

خیلی ها درگیر این سوال هستند دقیقا خود منم دچار همچین موردی در زندگیم بودم که آیا از تخصصم استفاده کافی رو ببرم و تلاش زیادی همراستا با تخصصم در جهت رسیدن به اهدافم انجام دهم یا اینکه همون وقت و انرژی رو بذارم و سعی کنم باورهام رو درست کنم و با استفاده از قانون جذب رشد کنم و به موفقیت برسم.

قانون جذب یا سخت کوشی
قانون جذب یا سخت کوشی

بعد از کلی تحقیق و دوره و … من تصمیم گرفتم یک روز بشینم و به یکی از این دوره ها به صورت ۱۰۰٪ که نه ولی خب تا ۵۰٪ رو عمل کنم .که خب مباحث قانون جذب رو خیلی ها این روزا دارن دنبال می کنن و میدونن که یک مورد خیلی مهم در قانون جذب خوب کردن احساسه .

این یک دل نوشته ُ مسیر کاملا مبهمی که من خودم طی کردم . اگه موافقی می تونی تا آخر این مقاله رو مطالعه کنی و حتی با هم نظرامون رو به اشتراک بذاریم.

منم از فشار کاریم کم کردم و شروع کردم بیشتر تایم کاریم رو روی قانون جذب و خوب کردن احساسم و تقریبا تغییر باورهام که البته واقعا رعایت این نکات کار بسیار سختیه .

همینطوری پیش رفتم تا اینکه دیگه یک جایی تو زندگیم دیدم خیلی چیزا کمه  و من موندم یک عالمه سوال و یک چندراهی پیش روم یا به قانون جذب شک کنم یا به خدا بگم این چه سرنوشتیه یا بگم که باید بیشتر کار کنم و …

این موارد رو از این بابت دارم میگم چون شاید خیلی ها مثل من توی این گرداب گیر کرده باشن و کسی هم به صورت دقیق توی این مرحله نیست که آدم رو نجات بده . (به جز توکل به خدا و خود انسان)

همینطور که گیر افتاده بودم که طبق معمول همیشه وقتی توی یک گردابی گیر میکنم یا کلا پرت میشم از همه زندگی یا هم که به سمت و سوی خدا میرم و ازش میخام که کمکم کنه .

اما اینبار یکم قضیه فرق داشت .من با کلیپی راجع به پول درآوردن از یک شخصیت دینی مواجه شدم و با بی میلی این کلیپ رو دیدم اما این بار داستان خیلی برام تغییر کرد.

موضوع این کلیپ این بود که به اندازه نیازت پول در نیار  وقتی من این کلیپ رو دیدم که دیدنش رو به همه شما هم پیشنهاد می کنم . خیلی خیلی کنجکاو شدم که چند تا از دوره های استاد پناهیان رو گوش کنم . مثلا دوره کنترل ذهن که واقعا تماما مباحث قانون جذبی است و کاملا رایگان که هر کسی با گوش دادن به این دوره دقیقا تمام این مباحث قانون جذب رو میتونه استفاده کنه و ازش بهره ببره .

سبک زندگی اولین قدم برای رشد و موفقیت
سبک زندگی اولین قدم برای رشد و موفقیت

سبک زندگی اولین قدم رسیدن به موفقیت

و دوره های دیگه رو هم که شنیدم  اما موثر ترین دوره ایشون برای من دوره سبک زندگی مهم تر از آگاهی و ایمان بود که دقیقا این کلیپ مربوط به همین دوره است .

من خب به نسبت خودم زندگی نامه افراد موفق رو خونده بودم قبلا و کتاب هم در زمینه قانون جذب به نسبت خودم خوندم .دیدم که افراد موفق سبک زندگی کاملا اصولی رو دارن  وقتی این دوره رو شنیدم دیگه بهش ایمان آوردم که مهم ترین نکته برای رسیدن به خواسته ها سبک زندگی درسته.

سبک زندگی درست : ینی کی بخوابیم . کی بیدار بشیم . چه چیزهایی بخوریم .شاید الان شنیدن اینا خیلی درهم برهم و سخت باشه و باز با خودمون بگیم که اوووو اینم یک راه طولانی و سخت دیگه .

بذارین اعتراف کنم که این راه سبک زندگی به شدت سخته اما نه سخت تر از زندگی که الان درگیرش هستیم .که باری به هر جهت داریم پیش می ریم.

من قصد دارم این مقاله رو ادامه بدم و بیام یک حرفایی  از اساتید موفقیت که برای همین سبک زندگی میگن بزنم.(این اساتید ایرانی نیستن) اما الان برمی گردم و توی این مقاله جواب سوال تخصص یا قانون جذب رو با دیدگاه خودم میدم و این مقاله رو تموم میکنم . و ادامش رو در یک مقاله دیگه باز میکنم.

از شما هم میخوام که اگه دوست دارید نظرتون رو زیر این مقاله ثبت کنید.

به نظر من سبک زندگی قدم صفر شروع رسیدن به موفقیت هاست .اول سبک زندگی رو درست کنیم و بعد بریم سراغ دیگر مسایل .

تلاش همراستا با کاری که دوستش داریم  علاقمونه خودش میتونه یک باور مناسب باشه مثلا ما کسانی مثل ایلان ماسک رو میبینیم که هفته ای ۱۰۰ ساعت کار میکنند . نتیجه عمل همیشه ۱۰۰٪ هست .

معمولا اکثر افراد موفق سحر خیز هست و خواب و خورد و خوراکی درستی دارن .مثلا رونالدو بازیکن محبوب فوتبال برای خودش یک سبک زندگی خیلی ایده آل و خوبی داره .با توجه به جایگاهی که داره اما خوابش و غذا خوردنش روی اصوله.

خیلی ها که الان درگیر کار و تلاش زیادن و به نتیجه ای نمیرسن دلیل اصلیش علاقه نداشتن و درست کار نکردن اوناست .قطعا اگر علاقه همراه کاری باشه هیچوقت از سختکوشی یاد نمیشه .

مثل اینکه سر میز شام ما هیچوقت به تایم تموم شدنش فکر نمی کنیم .چون خوردن علاقه هست .خب مثلا کاری که با علاقه باشه جون کندن به حساب نمیاد چون یک لذته .

زندگی ایده آل همراه با قانون جذب
زندگی ایده آل همراه با قانون جذب

حالا نقش قانون جذب چی میشه ؟

قانون جذب خب همیشه یک طرز فکر درست یک باور درست و یک احساس خوب رو پیشنهاد میکنه که دقیقا این هم جزو سبک زندگی ایده آله .در یک زندگی ایده آل قانون جذب سرشاره .

اما دلیل عمل نکردن قانون جذب برای ما اینه که خیلی درگیر جزییاتی میشیم که به ما ربطی نداره و غافل از نحوه صحیح زندگی کردن که فکر کردن رو هم شامل میشه شدیم .

دوستان عزیزم امیدوارم این مطلب تا همینجاش براتون مفید باشه .

ادامه دارد….

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن